Publications Office of the EU
„Rozbudowa sieci kanalizacyjnej dla ścieków bytowych w mieście flamandzkim i we wsiach należących do Chitoveni i Prisacani, okręg Botosani” - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

„Rozbudowa sieci kanalizacyjnej dla ścieków bytowych w mieście flamandzkim i we wsiach należących do Chitoveni i Prisacani, okręg Botosani”

  • Opublikowano
    05/04/2024
  • Termin
    16/05/2024
  • Otwarcie ofert
    16/05/2024
  • Odaítélve
    06/06/2024
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ORASUL FLAMANZI
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO212 Botoşani
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45232400 Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
37,480,347.79 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
37,441,596.00 RON
Numer referencyjny oferty
9/2024
Opis

Aby osiągnąć cel „Rozbudowa sieci kanalizacyjnej dla ścieków bytowych w mieście Flamandzkim i we wsiach należących do Chitoveni i Prisacani, okręg Botosani”, proponuje się utworzenie sieci kanalizacyjnej z rur PCV i prefabrykowanych kominków żelbetowych. Proponowana sieć kanalizacyjna będzie miała następujące cechy: - rury kanalizacyjne główne i wtórne - przepompownie ścieków - rury zrzutowe związane z przepompowniami Opis prac jest dostępny w projekcie technicznym w dokumentacji przetargowej. Szacunkowa wartość zamówienia, które ma zostać udzielone, nie obejmuje kwoty różnych i nieprzewidzianych wydatków określonych w budżecie projektu (ogólne szacunki), do których można uzyskać dostęp, w stosownych przypadkach, w zależności od potrzeb, poprzez zmianę zamówienia na warunkach określonych w art. 221 ustawy nr 98/2016 o zamówieniach publicznych. Czas trwania robót: 24 miesiące kalendarzowe; Uwaga: Instytucja zamawiająca odpowiada w sposób jasny i wyczerpujący na wszystkie wnioski o wyjaśnienia zgodnie z obowiązkiem określonym w art. 161 ustawy nr 98/2016, zmienionej nadzwyczajnym dekretem rządowym nr 45/2018, 18 dni przed upływem terminu składania ofert. Liczba dni, do których można zwrócić się o wyjaśnienia przed upływem terminu składania ofert/kandydatów: Dwanaście dni. Szacunkowa wartość całkowita: szacunkowa wartość bez VAT (wyłącznie w liczbach): 37 480 347,79 lei bez VAT Waluta: RON zdezagregowany w następujący sposób: Rozdział 4. Podstawowe wydatki inwestycyjne: 37 189 071,99 RON bez VAT Rozdział 5.1 Organizacja placu budowy: 291 275,80 RON bez VAT Szacunkowa wartość zamówienia, które ma zostać udzielone, nie obejmuje kwoty różnych i nieprzewidzianych wydatków określonych w budżecie projektu (ogólne szacunki), do których można uzyskać dostęp, w razie potrzeby, poprzez zmianę zamówienia na warunkach określonych w art. 221 ustawy nr 98/2016 o zamówieniach publicznych.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.e-licitatie.ro
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.e-licitatie.ro
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/05/2024 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Experiența expert cheie 2: Șef de șantier Inginer specialitatea construcții (P3)
Szacunkowa wartość
37,480,347.79 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
37,441,596.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DIMEX-2000 COMPANY
Adres pocztowy:
Miejscowość: Rebra
Kod pocztowy: 427240
Kraj:
Oficjalna nazwa: CORNELL'S FLOOR S.R.L.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ranghilesti
Kod pocztowy: 717352
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.