Publications Office of the EU
Szwecja-Norrköping: Usługi transportu odpadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Norrköping: Usługi transportu odpadów

  • Opublikowano
    15/12/2020
  • Termin
    04/02/2021
  • Otwarcie ofert
    05/02/2021
  • Odaítélve
    02/03/2021
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Nodra AB
Miejsce realizacji
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90512000 Usługi transportu odpadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
10,453,300.00 SEK
Numer referencyjny oferty
ABV2020/0204
Opis

Upphandlingen omfattar:
Avfallstransporter och rangering från returpunkter till av beställaren upphandlad behandlingsanläggning.
Avfallstransporter och rangering från returpunkter till omlastning.
Avfallstransporter och rangering från omlastning till av beställaren upphandlad behandlingsanläggning.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afdzrnudfq&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
05/02/2021 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
10,453,300.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PreZero Recycling AB
Adres pocztowy: Transportgatan 9 D
Miejscowość: Ängelholm
Kod pocztowy: 262 71
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.