Publications Office of the EU
Polska-Kraków: Tabor kolejowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Kraków: Tabor kolejowy

  • Opublikowano
    07/02/2020
  • Termin
    10/03/2020
  • Anulowano
    15/06/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
„Koleje Małopolskie” Sp. z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: PL21 Małopolskie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL Polska
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34620000 Tabor kolejowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
KMDL/251/1/2020
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa 2 elektrycznych zespołów trakcyjnych od dnia 15 marca 2020 r. do końca okresu trwania umowy, tj. 31.12.2020 (* nie później niż w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://platformazakupowa.pl/pn/kolejemalopolskie
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
10/03/2020 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.