Publications Office of the EU
Produkty Atlassian z dodatkami i powiązanymi usługami w 2 partiach - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Produkty Atlassian z dodatkami i powiązanymi usługami w 2 partiach

  • Opublikowano
    18/04/2025
  • Termin
    07/05/2025
  • Otwarcie ofert
    07/05/2025
  • Odaítélve
    09/01/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Kassenärztliche Vereinigung Baden-Württemberg
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
552,895.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
KVBW_2025/04-0024_IT-ZVS
Opis

Zakup licencji na produkty Atlassian Jira, Confluence, Bitbucket i Crowd oraz usługi powiązane

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabeportal-bw.de/Satellite/notice/CXS0YB5YT4MB8XZV
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://vergabeportal-bw.de/Satellite/notice/CXS0YB5YT4MB8XZV
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/05/2025 10:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.