Publications Office of the EU
Litwa-Ukmergė: Autobusy transportu publicznego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litwa-Ukmergė: Autobusy transportu publicznego

  • Opublikowano
    31/05/2022
  • Termin
    30/06/2022
  • Anulowano
    10/10/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
UAB "Ukmergės autobusų parkas"
Miejsce realizacji
NUTS code: LT01 Sostinės regionas
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT01 Sostinės regionas
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34121100 Autobusy transportu publicznego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
840,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Pirkimo objektas 4 (keturi) vnt. naujų žemagrindžių (angl. low floor) miesto tipo autobusų (transporto priemonių kodas M3CE) (toliau - transporto priemonė (ės) / autobusas (-ai)), įskaitant jų priežiūrą ir remontą autobusams suteiktų garantijų laikotarpiu, t.y. garantiniai autobusų remontai, techninės priežiūros ir aptarnavimo paslaugos bei negarantiniai autobusų remontai, atsarginių dalių bei eksploatacinių medžiagų techniniams aptarnavimams bei negarantiniams autobusų remontų tiekimas, mokymas, reikalingas autobusų eksploatavimui, įranga, reikalinga autobusų diagnostikai ir remontui.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: UAB "Ukmergės autobusų parkas"
Krajowy numer ewidencyjny: 182770817
Adres pocztowy: Deltuvos g. 33, Ukmergė
Miejscowość: Ukmergė
Kod NUTS: LT01
Kod pocztowy: LT-20126
Kraj: LTU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Česlavas Mikelevičius
Główny adres: https://www.ukmergesautobusai.lt
Drogą elektroniczną:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=640774&B=PPO
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/06/2022 13:45
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
840,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.