Publications Office of the EU
Niemcy-Bad Homburg: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Bad Homburg: Roboty budowlane

  • Opublikowano
    01/03/2023
  • Termin
    03/04/2023
  • Otwarcie ofert
    03/04/2023
  • Odaítélve
    09/05/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Deutsches Jugendherbergswerk
Miejsce realizacji
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,520,533.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,482,610.50 EUR
Numer referencyjny oferty
23-04-03-1000
Opis

Das Deutsche Jugendherbergswerk (Landesverband Hessen e. V.) beabsichtigt die bestehende Jugendherberge vollständig und komplett abzubrechen. Ein Neubau der Jugendherberge soll bis ca. August 2025 fertiggestellt sein.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YJV6FJR
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/04/2023 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,520,533.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,482,610.50 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fritz Meyer GmbH
Adres pocztowy: Schlossplatz 1a
Miejscowość: Altenkirchen
Kod pocztowy: 57610
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.