Publications Office of the EU
Włochy-Rzym: Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Rzym: Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego

  • Odaítélve
    25/05/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Azienda policlinico Umberto I di Roma — UOC Beni e servizi
Miejsce realizacji
NUTS code: ITI43 Roma
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI43 Roma
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33110000 Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
975,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
975,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Fornitura di n. 50 pezzi, del dispositivo medico bioprotesi aortica transfemorale Allegra TM THV ed il suo sistema di rilascio, varie misure, necessario alle esigenze della UOS di emodinamica a afferente al DAI cardio-toraco-vascolare e chirurgia dei trapianti d'organo. Produttore: NVT GmbH. Distributore autorizzato per l'ITALIA: Biosensors International Italia. Distributore esclusivo per l'Azienda policlinico Umberto I: SOC.Violatech srl. Destinazione d'uso: la bioprotesi Allegra TM THV ed il suo sistema di rilascio «Allegra TFDS» sono dispositivi medici monouso progettati per procedure mininvasive di sostituzione trans-catetere della valvola aortica in pazienti affetti da stenosi severa dell'apparato valvolare aortico. Durata della fornitura: 12 mesi. L'azienda si riserva di agire in autotutela.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
975,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
975,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Società Violatech srl
Adres pocztowy: viale Kenia 74
Miejscowość: Roma
Kod pocztowy: 001444
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.