Publications Office of the EU
BvA_Arch_Stadt Altdorf b. Nürnberg – Ogólny remont i rozbudowa szkoły podstawowej Altdorf – Planowanie obiektów Budynki i wnętrza - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

BvA_Arch_Stadt Altdorf b. Nürnberg – Ogólny remont i rozbudowa szkoły podstawowej Altdorf – Planowanie obiektów Budynki i wnętrza

  • Opublikowano
    20/11/2023
  • Termin
    19/12/2023
  • Odaítélve
    07/05/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Altdorf b. Nürnberg
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,615,027.00 EUR
Numer referencyjny oferty
230/23
Opis

Miasto Altdorf planuje generalny remont i rozbudowę szkoły podstawowej Altdorf. . Podstawowe usługi w fazach usługowych 2–9 planu usług Budynki i wnętrza zgodnie z § 34 ust. 3 HOAI w związku z załącznikiem 10 nr 10.1. Ponadto, jako usługi specjalne, zlecono udział we wniosku i rozliczenie finansowania (wytworzenie dowodu użytkowania), przygotowanie koncepcji ochrony przeciwpożarowej wraz z powiązanym nadzorem budowlanym, a także monitorowanie usuwania usterek w fazie serwisowej 9. Planowanie windy (przestrzeganie dostępności zgodnie z DIN 18040) powinno być również wykonywane przez zlecone biuro planowania.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHYHDTU
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHYHDTU
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium: Angaben Zur Abeitsweise
Rodzaj: quality
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 45.0
Kryterium: Organisation des vorgesehenen Projektteams
Rodzaj: quality
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 15.0
Kryterium: Berufserfahrung des zum Einsatz kommenden Personals
Rodzaj: quality
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20.0
Kryterium: Honorar
Rodzaj: price
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20.0
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,615,027.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Berschneider + Berschneider
Adres pocztowy:
Miejscowość: Pilsach
Kod pocztowy: 92367
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.