Publications Office of the EU
Francja-Paryż: Usługi audytu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Paryż: Usługi audytu

  • Odaítélve
    04/02/2017
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
École normale supérieure
Miejsce realizacji
NUTS code: FR101 Paris
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79212000 Usługi audytu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
10,575.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2016-050
Opis

Mission d'audit pour l'optimisation des charges sociales des ressources humaines de l'école normale supérieure.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
10,575.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Marvell Avocats Paris
Adres pocztowy: 7 avenue Ingres
Miejscowość: Paris
Kod pocztowy: 75016
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.