Publications Office of the EU
Landkreis Ludwigslust-Parchin - Beschaffung von preisgebundenen Schulbüchern für 20 kreiseigene Schulstandorte für das Schuljahr 2024/2025 (3 Lose) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Landkreis Ludwigslust-Parchin - Beschaffung von preisgebundenen Schulbüchern für 20 kreiseigene Schulstandorte für das Schuljahr 2024/2025 (3 Lose)

  • Opublikowano
    29/05/2024
  • Termin
    28/06/2024
  • Otwarcie ofert
    28/06/2024
  • Odaítélve
    30/08/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landkreis Ludwigslust-Parchim - Der Landrat
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE80O Ludwigslust-Parchim
Gazdasági ágazat (fő CPV)
22111000 Podręczniki szkolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
2024020072
Opis

Beschaffung von preisgebundenen Schulbüchern für 20 kreiseigene Schulstandorte für das Schuljahr 2024/2025 (3 Lose)

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6Y1J3LUSE7
Oferty można składać
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXSQYY6Y1J3LUSE7
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
28/06/2024 09:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.