Publications Office of the EU
Francja-Grenoble: Zapobiegawcze usługi konserwacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Grenoble: Zapobiegawcze usługi konserwacyjne

  • Opublikowano
    09/02/2016
  • Termin
    18/03/2016
  • Odaítélve
    07/06/2016
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Conseil général de l'Isère
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK24 Isère
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK24 Isère
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50324200 Zapobiegawcze usługi konserwacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
312,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
115,340.00 EUR
Numer referencyjny oferty
F16DIM-LDG01
Opis

Prestations de maintenance de l'ensemble des lots multi techniques ci-dessous:
chauffage — climatisation et plomberie
courants forts — courants faibles — protection et détection incendie.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Département de l'Isère
Adres pocztowy: Direction des finances et du juridique, service de la commande publique, bureau: A106, 7 rue Fantin Latour, BP 1096
Miejscowość: Grenoble Cedex 1
Kod pocztowy: 38022
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
312,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
115,340.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Dalkia Centre Est
Adres pocztowy: 2-4 avenue des Canuts
Miejscowość: Vaulx-en-Velin
Kod pocztowy: 69120
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.