Publications Office of the EU
Niderlandy-Rotterdam: Parkometry - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niderlandy-Rotterdam: Parkometry

  • Opublikowano
    27/07/2012
  • Termin
    03/09/2012
  • Otwarcie ofert
    03/09/2012
  • Odaítélve
    08/01/2013
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gemeente Rotterdam
Miejsce realizacji
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38730000 Parkometry
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
1970712.BN.00007-2
Opis

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
03/09/2012 10:05
Place of performance
Kod CPV

38730000 - Parkometry

51210000 - Usługi instalowania urządzeń pomiarowych

34000000 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

51200000 - Usługi instalowania urządzeń do mierzenia, kontroli, badania i nawigacji

98351000 - Usługi zarządzania parkingami

98350000 - Usługi świadczone na rzecz społeczeństwa

34926000 - Sprzęt do kontroli parkingów samochodowych

98000000 - Inne usługi komunalne, socjalne i osobiste

98300000 - Różne usługi

51000000 - Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)

Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Schmit Parkeersystemen BV
Adres pocztowy: Platinastraat 65
Miejscowość: Zoetermeer
Kod pocztowy: 2718 SZ
Kraj: NLD
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.