Publications Office of the EU
Portugalia-Amadora: Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Amadora: Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne

  • Opublikowano
    20/07/2022
  • Termin
    15/08/2022
  • Otwarcie ofert
    16/08/2022
  • Odaítélve
    06/10/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Estado Maior da Força Aérea
Miejsce realizacji
NUTS code: PT Portugal
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT Portugal
Gazdasági ágazat (fő CPV)
03000000 Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,765,541.29 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Estado Maior da Força Aérea
Krajowy numer ewidencyjny: 600010686
Adres pocztowy: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Miejscowość: Amadora
Kod NUTS: PT
Kod pocztowy: 2614-506
Kraj: PRT
Główny adres: www.emfa.pt
Drogą elektroniczną:
www.acingov.pt
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/08/2022 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,765,541.29 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UPAL, União Panificadora da Amadora
Adres pocztowy: R. Luís de Camões 25
Miejscowość: Amadora
Kod pocztowy: 2610-091
Kraj: PRT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.