Publications Office of the EU
usługi przeładunkowe i portowe, które mają być świadczone w ramach WTO w Weronie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

usługi przeładunkowe i portowe, które mają być świadczone w ramach WTO w Weronie

  • Opublikowano
    22/12/2018
  • Termin
    15/02/2019
  • Otwarcie ofert
    15/02/2019
  • Odaítélve
    26/02/2020
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Trenitalia spa
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI43 Roma
Gazdasági ágazat (fő CPV)
63110000 Usługi przeładunku towarów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
7
Numer referencyjny oferty
GPA 7293961 LOTTO 4
Opis

usługi przeładunkowe i portowe, które mają być świadczone w ramach WTO w Weronie

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Trenitalia S.p.A. — Direzione Tecnica
Adres pocztowy: Viale Spartaco Lavagnini 58
Miejscowość: Firenze
Kod NUTS: ITI14
Kod pocztowy: 50129
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: www.acquistionline.trenitalia.it
Główny adres: www.acquistionline.trenitalia.it
Drogą elektroniczną:
www.acquistionline.trenitalia.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/02/2019 14:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.