Publications Office of the EU
Francja-Marsylia: Urządzenia medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Marsylia: Urządzenia medyczne

  • Odaítélve
    14/06/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
aphm
Miejsce realizacji
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33100000 Urządzenia medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,000,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2022-0048
Opis

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Achat d'un séquenceur de type Gridon, prestations de maintenance, fourniture de réactifs et consommables associés avec la société Oxford NanoporeCe marché a pour objet:- la fourniture du séquenceur ;- les prestations de maintenance à l'attachement des équipements (prestations non couvertes par la garantie) et la fourniture des pièces détachées et accessoires associés ;- des connexions informatiques- des formations- la fourniture des réactifs et consommables associés à ces équipements.- La fourniture et la pose d'éventuelles des plaques de répartition- la livraison, l'installation et la mise en routine dans le service.Service destinataire :Ihu Méditérranée Infection19-21 Bd Jean Moulin,13385 Marseille Cedex 05

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,000,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: oxford Nanopore
Adres pocztowy: gosling Building
Miejscowość: United Kingdom
Kod pocztowy: Ox4 4dq
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.