Publications Office of the EU
Ratownictwo i nadzór na plażach Santa Pola - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Ratownictwo i nadzór na plażach Santa Pola

  • Opublikowano
    30/04/2025
  • Termin
    29/05/2025
  • Otwarcie ofert
    30/05/2025
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Alcaldía del Ayuntamiento de Santa Pola
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Gazdasági ágazat (fő CPV)
63725200 Usługi doraźne dotyczące statków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,421,805.54 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
30124/2023
Opis

Ratownictwo i nadzór na plażach Santa Pola

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=jnGYjEW9rCgUqXM96WStVA%3D%3D
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=jnGYjEW9rCgUqXM96WStVA%3D%3D
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/05/2025 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Precio.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 25
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Formación adicional de Monitores, sin coste económico para el Ayuntamiento .
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 10
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Incorporación de Sillas Anfibias adicionales, sin coste para el Ayuntamiento.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 20
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Juicios de Valor.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 45
Szacunkowa wartość
2,421,805.54 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.