Publications Office of the EU
PL-Gdańsk: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

PL-Gdańsk: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

  • Opublikowano
    22/11/2011
  • Termin
    28/12/2011
  • Otwarcie ofert
    28/12/2011
  • Odaítélve
    25/01/2012
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Uniwersytet Gdański,
Miejsce realizacji
NUTS code: PL634 Gdański
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,382,114.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,094,700.00 PLN
Numer referencyjny oferty
A120-211-196/11/GR
Opis

2.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (wielobranżowy projekt koncepcyjny, projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę, projekty wykonawcze, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót, kosztorys inwestorski, harmonogram finansoworzeczowy realizacji inwestycji, materiały do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego:
„Budynek Instytutu Biotechnologii Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Kampusie Oliwa”.
Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień: 71.24.00.00-2 (Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania).
Dokumentację należy wykonać w fazie projektu: koncepcyjnego, budowlanego i wykonawczego poprzedzonych wstępną koncepcją technologiczno-architektoniczną sporządzoną przez Wykonawcę na etapie składania oferty i stanowiącą ofertę.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
28/12/2011 12:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,382,114.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,094,700.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Warsztatem Architektury Pracownia Autorska Krzysztof Kozłowski
Adres pocztowy: ul. Armii Krajowej 85
Miejscowość: Sopot
Kod pocztowy: 81-844
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.