Publications Office of the EU
Węgry-Budapeszt: Lokomotywy kolejowe i tramwajowe oraz tabor kolejowy i podobne elementy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Węgry-Budapeszt: Lokomotywy kolejowe i tramwajowe oraz tabor kolejowy i podobne elementy

  • Opublikowano
    02/08/2014
  • Termin
    22/09/2014
  • Otwarcie ofert
    22/09/2014
  • Odaítélve
    06/11/2014
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: HU110 Budapest
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34600000 Lokomotywy kolejowe i tramwajowe oraz tabor kolejowy i podobne elementy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
105,976,800.00 HUF
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
BKV Zrt. T-194/14
Opis

TW6000, T5C5K, valamint ICS típusú villamos lépcsőelemeinek beszerzése.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
22/09/2014 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.