Publications Office of the EU
Przetarg na gaz ziemny 2027/2028/2029 Miasto Isselburg - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Przetarg na gaz ziemny 2027/2028/2029 Miasto Isselburg

  • Opublikowano
    04/06/2026
  • Termin
    06/07/2026
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Isselburg, vertreten durch KUBUS Kommunalberatung und Service GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA34 Borken
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09123000 Gaz ziemny
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2026DR000015
Opis

Dostawa gazu ziemnego do punktów odbioru w mieście Isselburg, okres dostawy: 01.01.2027 - 01.01.2030, ilość dostawy: 1. dla roku dostawy 2027 około 2.363.000 kWh, 2. dla roku dostawy 2028 około 2.361.000 kWh, 3. dla roku dostawy 2029 około 2.355.000 kWh.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/00e2fe72-35be-4ea1-9ef2-aabadb8899b0
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/00e2fe72-35be-4ea1-9ef2-aabadb8899b0
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
1.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.