Publications Office of the EU
Storitve pisnega prevajanja, jezikovne redakcije mednarodnih sporazumov in pogodb ter lektoriranja - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Storitve pisnega prevajanja, jezikovne redakcije mednarodnih sporazumov in pogodb ter lektoriranja

  • Opublikowano
    31/07/2024
  • Termin
    19/08/2024
  • Otwarcie ofert
    19/08/2024
  • Odaítélve
    17/02/2025
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
GENERALNI SEKRETARIAT VLADE REPUBLIKE SLOVENIJE
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79530000 Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
JN-42862
Opis

Predmet javnega naročila so storitve pisnega prevajanja, jezikovne redakcije mednarodnih sporazumov in pogodb ter lektoriranja

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
required
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
19/08/2024 12:00
Kryterium udzielenia zamówienia
M2 – kakovost posameznega avtorja
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PREVAJANJE IN TOLMAČENJE MAJA VITEŽNIK S.P.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Nova Gorica
Kod pocztowy: 5000
Kraj:
Oficjalna nazwa: VERIS, verodostojne etične razumne intelektualne storitve, d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj:
Oficjalna nazwa: Prevajalska agencija GORR, d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Grosuplje
Kod pocztowy: 1290
Kraj:
Oficjalna nazwa: PREVAJALSKA AGENCIJA JULIJA d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj:
Oficjalna nazwa: Prevajanje in tolmačenje LINGUA FRANCA, Saša Horvat Šimonka s. p.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Razkrižje
Kod pocztowy: 9246
Kraj:
Oficjalna nazwa: TOLMAČ.SI Agencija za tolmačenje in prevajanje d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Koper - Capodistria
Kod pocztowy: 6000
Kraj:
Oficjalna nazwa: PRETEKS, družba za prevajalstvo, izobraževanje, proizvodnjo, svetovanje in trgovino, d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Lendava - Lendva
Kod pocztowy: 9220
Kraj:
Oficjalna nazwa: Jezikovna zadruga Soglasnik z. o. o., so. p.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj:
Oficjalna nazwa: IOLAR informatika v besedi, d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj:
Oficjalna nazwa: LEKTOR'CA LEKTORIRANJE, PREVAJANJE IN UREJANJE BESEDIL, NATAŠA PURKAT S.P.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Škofljica
Kod pocztowy: 1291
Kraj:
Oficjalna nazwa: PREVAJANJE IN SODNO TOLMAČENJE IVANA KOCBEK s.p.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Celje
Kod pocztowy: 3000
Kraj:
Oficjalna nazwa: JEZIKOVNE REŠITVE ANA KUNZE S.P.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana - Šentvid
Kod pocztowy: 1210
Kraj:
Oficjalna nazwa: PREVAJANJE IN TOLMAČENJE JULIA BALINT ČEH S.P.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Grosuplje
Kod pocztowy: 1290
Kraj:
Oficjalna nazwa: Mojca Marija Wlodyga
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kotlje
Kod pocztowy: 2394
Kraj:
Oficjalna nazwa: Prevajanje in turizem, Ksenija Vuk Kostanjevec s.p.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Markovci
Kod pocztowy: 2281
Kraj:
Oficjalna nazwa: ARTaja, prevajalske storitve, Tadeja Artiček s.p.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Sveti Štefan
Kod pocztowy: 3264
Kraj:
Oficjalna nazwa: MASTNAK NUŠA - LEKTORICA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj:
Oficjalna nazwa: NOVOTEK, jezikovne storitve d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Cerknica
Kod pocztowy: 1380
Kraj:
Oficjalna nazwa: PREVAJANJE IN TOLMAČENJE MAJA VITEŽNIK S.P.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Nova Gorica
Kod pocztowy: 5000
Kraj:
Oficjalna nazwa: VERIS, verodostojne etične razumne intelektualne storitve, d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj:
Oficjalna nazwa: Prevajalska agencija GORR, d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Grosuplje
Kod pocztowy: 1290
Kraj:
Oficjalna nazwa: PREVAJALSKA AGENCIJA JULIJA d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj:
Oficjalna nazwa: Prevajanje in tolmačenje LINGUA FRANCA, Saša Horvat Šimonka s. p.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Razkrižje
Kod pocztowy: 9246
Kraj:
Oficjalna nazwa: TOLMAČ.SI Agencija za tolmačenje in prevajanje d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Koper - Capodistria
Kod pocztowy: 6000
Kraj:
Oficjalna nazwa: PRETEKS, družba za prevajalstvo, izobraževanje, proizvodnjo, svetovanje in trgovino, d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Lendava - Lendva
Kod pocztowy: 9220
Kraj:
Oficjalna nazwa: Jezikovna zadruga Soglasnik z. o. o., so. p.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj:
Oficjalna nazwa: IOLAR informatika v besedi, d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj:
Oficjalna nazwa: LEKTOR'CA LEKTORIRANJE, PREVAJANJE IN UREJANJE BESEDIL, NATAŠA PURKAT S.P.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Škofljica
Kod pocztowy: 1291
Kraj:
Oficjalna nazwa: PREVAJANJE IN SODNO TOLMAČENJE IVANA KOCBEK s.p.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Celje
Kod pocztowy: 3000
Kraj:
Oficjalna nazwa: JEZIKOVNE REŠITVE ANA KUNZE S.P.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana - Šentvid
Kod pocztowy: 1210
Kraj:
Oficjalna nazwa: PREVAJANJE IN TOLMAČENJE JULIA BALINT ČEH S.P.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Grosuplje
Kod pocztowy: 1290
Kraj:
Oficjalna nazwa: Mojca Marija Wlodyga
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kotlje
Kod pocztowy: 2394
Kraj:
Oficjalna nazwa: Prevajanje in turizem, Ksenija Vuk Kostanjevec s.p.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Markovci
Kod pocztowy: 2281
Kraj:
Oficjalna nazwa: ARTaja, prevajalske storitve, Tadeja Artiček s.p.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Sveti Štefan
Kod pocztowy: 3264
Kraj:
Oficjalna nazwa: MASTNAK NUŠA - LEKTORICA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj:
Oficjalna nazwa: NOVOTEK, jezikovne storitve d.o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Cerknica
Kod pocztowy: 1380
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.