Publications Office of the EU
Niemcy-Magdeburg: Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Magdeburg: Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

  • Opublikowano
    04/08/2021
  • Termin
    09/09/2021
  • Otwarcie ofert
    09/09/2021
  • Odaítélve
    11/10/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landesbetrieb Bau- und Liegenschaftsmanagement Sachsen-Anhalt (BLSA), Zentrale Vergabestelle (ZVS)
Miejsce realizacji
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEE03 Magdeburg, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45111200 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
974,757.27 EUR
Numer referencyjny oferty
NML 380-21
Opis

GNUE des Landes Sachsen-Anhalt, Universitätsklinikum Magdeburg A.ö.R.,
TM 1: Neubau Herzzentrum in der Leipziger Straße 44, 39120 Magdeburg,
Baufeldfreimachung / Umverlegung / vorbereitende Arbeiten

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=406188
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/09/2021 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
974,757.27 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Strabag AG Dierektion Niedersachsen/Sachsen-Anhalt
Adres pocztowy: Seestraße 12
Miejscowość: Magdeburg
Kod pocztowy: 39114
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.