Publications Office of the EU
Republika Czeska-Hradec Králové: Urządzenia do fluoroskopii rentgenowskiej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republika Czeska-Hradec Králové: Urządzenia do fluoroskopii rentgenowskiej

  • Zapowiedziano
    09/01/2014
  • Opublikowano
    12/02/2014
  • Termin
    02/04/2014
  • Otwarcie ofert
    02/04/2014
  • Odaítélve
    28/04/2014
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33111400 Urządzenia do fluoroskopii rentgenowskiej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
10,000,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
16,472,822.00 CZK
Numer referencyjny oferty
2/2014
Opis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka multifunkčního skiaskopického pracoviště s digitálním detektorem pro standardní skiaskopické aplikace.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
02/04/2014 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
10,000,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
16,472,822.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Philips Česká republika s.r.o.
Adres pocztowy: Šafránkova 1238/1
Miejscowość: Praha 5
Kod pocztowy: 150 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.