Publications Office of the EU
UK-Wakefield: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

UK-Wakefield: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

  • Odaítélve
    25/06/2012
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85000000 Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,000,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,946,360.00 GBP
Numer referencyjny oferty
WMDC-ICC-12-002
Opis

Health and social work services. Targeted youth support to families with C&YP 5 to 17 inclusive, vulnerable to/experiencing substance misuse; Teenage conception; NEET; youth offending/engagement in anti-social behaviour; Mental ill-health; &/or Vulnerable to being taken into LA care.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,000,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,946,360.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Crime Reduction Initiatives (CRI)
Adres pocztowy: 3rd Floor, Tower Point, 44 North Road
Miejscowość: Brighton
Kod pocztowy: BN1 1YR
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.