Publications Office of the EU
Hiszpania-Bilbao: Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Bilbao: Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii

  • Opublikowano
    13/07/2022
  • Termin
    16/09/2022
  • Odaítélve
    23/12/2022
  • Otwarcie ofert
    30/12/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia - Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia
Miejsce realizacji
NUTS code: ES213 Bizkaia
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES213 Bizkaia
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09000000 Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
61,500,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
61,500,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2774
Opis

Suministro de electricidad

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia - Consorcio de Aguas Bilbao Bizkaia
Krajowy numer ewidencyjny: P4800005C
Adres pocztowy: C/San Vicente, 8 - Edificio Albia I, 4 planta 48001 Bilbao(Bizkaia)
Miejscowość: Bilbao
Kod NUTS: ES213
Kod pocztowy: 48001
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Subdirección de Gestión de Activos
Główny adres: http://www.consorciodeaguas.com
Drogą elektroniczną:
https://contratacion.consorciodeaguas.eus/site/3
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/12/2022 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
61,500,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
61,500,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: NEXUS ENERGÍA, S.A.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Barcelona
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.