Publications Office of the EU
„ДОСТАВКА НА ПРЕНОСИМИ КОМПЮТРИ (ЛАПТОПИ) ЗА НУЖДИТЕ НА ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ – СОФИЯ, ПО ПРОЕКТ BG-RRP-2.004-0005 “ПОДОБРЯВАНЕ НА НАУЧНОИЗСЛЕДОВАТЕЛСКИЯ КАПАЦИТЕТ И КАЧЕСТВО ЗА МЕЖДУНАРОДНА РАЗПОЗНАВАЕМОСТ И УСТОЙЧИВОСТ НА ТУ-СОФИЯ”, ФИНАНСИРАН ЧРЕЗ НАЦИОНАЛЕН ПЛАН ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И УСТОЙЧИВОСТ, BG-RRP-2.004“ - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

„ДОСТАВКА НА ПРЕНОСИМИ КОМПЮТРИ (ЛАПТОПИ) ЗА НУЖДИТЕ НА ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ – СОФИЯ, ПО ПРОЕКТ BG-RRP-2.004-0005 “ПОДОБРЯВАНЕ НА НАУЧНОИЗСЛЕДОВАТЕЛСКИЯ КАПАЦИТЕТ И КАЧЕСТВО ЗА МЕЖДУНАРОДНА РАЗПОЗНАВАЕМОСТ И УСТОЙЧИВОСТ НА ТУ-СОФИЯ”, ФИНАНСИРАН ЧРЕЗ НАЦИОНАЛЕН ПЛАН ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И УСТОЙЧИВОСТ, BG-RRP-2.004“

  • Opublikowano
    10/06/2024
  • Termin
    11/07/2024
  • Otwarcie ofert
    12/07/2024
  • Odaítélve
    19/08/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG411 София (столица)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30200000 Urządzenia komputerowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,000.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
395970
Opis

Предметът на поръчката е: „ДОСТАВКА НА ПРЕНОСИМИ КОМПЮТРИ (ЛАПТОПИ) ЗА НУЖДИТЕ НА ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ – СОФИЯ, ПО ПРОЕКТ BG-RRP-2.004-0005 “ПОДОБРЯВАНЕ НА НАУЧНОИЗСЛЕДОВАТЕЛСКИЯ КАПАЦИТЕТ И КАЧЕСТВО ЗА МЕЖДУНАРОДНА РАЗПОЗНАВАЕМОСТ И УСТОЙЧИВОСТ НА ТУ-СОФИЯ”, ФИНАНСИРАН ЧРЕЗ НАЦИОНАЛЕН ПЛАН ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И УСТОЙЧИВОСТ, BG-RRP-2.004“. Доставеното оборудване трябва да бъде оригинално, т.е. същото следва да бъде продукт на производителя на съответната марка. Доставеното оборудване трябва да е ново, неупотребявано, в оригинални фабрични опаковки. Доставеното оборудване трябва да бъде окомплектовано с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната му работа.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/395970
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://app.eop.bg/today/395970
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
12/07/2024 13:00
Kod CPV

30200000 - Urządzenia komputerowe

30213000 - Komputery osobiste

30210000 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)

Kryterium udzielenia zamówienia
Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Szacunkowa wartość
5,000.00 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ВАЛИ КОМПЮТЪРС ООД
Adres pocztowy:
Miejscowość: гр. Велико Търново
Kod pocztowy: 5000
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.