Publications Office of the EU
Niemcy-Fryburg Bryzgowisjki: Stolarka drewniana - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Fryburg Bryzgowisjki: Stolarka drewniana

  • Opublikowano
    12/11/2016
  • Termin
    13/12/2016
  • Otwarcie ofert
    13/12/2016
  • Odaítélve
    01/02/2017
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Miejsce realizacji
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45422100 Stolarka drewniana
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
962,065.50 EUR
Numer referencyjny oferty
16-08272
Opis

Holzbau-, Dachabdichtungs- und Klempnerarbeiten.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Adres pocztowy: Kartäuserstraße 61b
Miejscowość: Freiburg
Kod NUTS: DE132
Kod pocztowy: 79104
Kraj: DEU
Główny adres: www.hba-freiburg.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/12/2016 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
962,065.50 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Zimmerei Brunneke GmbH
Adres pocztowy: Dalverser Str. 18
Miejscowość: Berge
Kod pocztowy: 49626
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.