Publications Office of the EU
Niemcy-Kassel: Usługi poszukiwania pracy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Kassel: Usługi poszukiwania pracy

  • Opublikowano
    22/11/2022
  • Termin
    05/12/2022
  • Otwarcie ofert
    05/12/2022
  • Odaítélve
    30/01/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Klinikum Kassel GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: DE731 Kassel, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE731 Kassel, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79611000 Usługi poszukiwania pracy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
68,064.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2022-11-08/026
Opis

Gegenstand der Ausschreibung ist der beabsichtigte Abschluss einer Rahmenvereinbarung über die Akquise und Vermittlung von ausländischen Pflegekräften für die Erwachsenen- und Kinderintensivpflege und den OP-Bereich mit maximal fünf Wirtschaftsteilnehmern und der Klinikum Kassel GmbH über den Zeitraum von vier Jahren.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://satellite.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0Y5NYWQUBCVZR
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
05/12/2022 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
68,064.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Talentscoutry TM
Adres pocztowy: Salbeistraße 19
Miejscowość: München
Kod pocztowy: 80935
Kraj: DEU

Oficjalna nazwa: HIRE - Hoffmann International Recruitment GmbH
Adres pocztowy: Leipheimer Straße 49
Miejscowość: Neu-Ulm
Kod pocztowy: 89233
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.