Publications Office of the EU
Przyjmowanie i przetwarzanie materiałów do spalania odpadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Przyjmowanie i przetwarzanie materiałów do spalania odpadów

  • Opublikowano
    04/12/2023
  • Termin
    12/01/2024
  • Otwarcie ofert
    15/01/2024
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE224 Skåne län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90513300 Usługi spalania odpadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
30,000,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2023-459
Opis

LSR przyjmuje odpady do spalania poprzez zbieranie w gospodarstwach domowych w postaci odpadów resztkowych oraz w postaci odpadów gruboziarnistych z centrów recyklingu. Ponadto drewno zabezpieczone drewnem jest również zbierane do spalania za pośrednictwem naszych centrów recyklingu. Celem zamówienia jest zamówienie na przetwarzanie przez spalanie istniejących frakcji.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
15/01/2024 00:00
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
30,000,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SYSAV Industri AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: MALMÖ
Kod pocztowy: 20213
Kraj:
Oficjalna nazwa: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Adres pocztowy:
Miejscowość: HELSINGBORG
Kod pocztowy: 25106
Kraj:
Oficjalna nazwa: Halmstads Energi och Miljö AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: HALMSTAD
Kod pocztowy: 30102
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.