Publications Office of the EU
Polska-Kraków: Usługi sprzątania budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Kraków: Usługi sprzątania budynków

  • Opublikowano
    30/05/2023
  • Termin
    05/07/2023
  • Odaítélve
    07/08/2023
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
MAŁOPOLSKI SZPITAL ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY IM. PROF.BOGUSŁAWA FRAŃCZUKA
Miejsce realizacji
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90911200 Usługi sprzątania budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,466,960.48 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,716,148.28 PLN
Numer referencyjny oferty
A.I.271.1.8.2023
Opis

Przedmiotem zamówienia jest - Świadczenie usługi specjalistycznego sprzątania, utrzymania czystości i dezynfekcji oraz pełnienie obowiązków portierów na terenie Małopolskiego Szpitala Ortopedyczno – Rehabilitacyjnego im. prof. Bogusława Frańczuka, al. Modrzewiowa 22 w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: MAŁOPOLSKI SZPITAL ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY IM. PROF.BOGUSŁAWA FRAŃCZUKA
Krajowy numer ewidencyjny: REGON 351194736
Adres pocztowy: Aleja Modrzewiowa 22
Miejscowość: Kraków
Kod NUTS: PL213
Kod pocztowy: 30-224
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Jacek Żak
Główny adres: https://www.kcr.pl
Drogą elektroniczną:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3717bb37-eea5-11ed-9355-06954b8c6cb9
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,466,960.48 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,716,148.28 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fudeko S.A. (LIDER)
Adres pocztowy: ul. Spokojna 4
Miejscowość: Gdynia
Kod pocztowy: 81-549
Kraj: POL

Oficjalna nazwa: Fudeko Med. Sp. z o.o. (CZŁONEK KONSORCJUM)
Adres pocztowy: ul. Spokojna 4
Miejscowość: Gdynia
Kod pocztowy: 81-549
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.