Publications Office of the EU
Niemcy-Sangerhausen: Usługi kontroli ścieków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Sangerhausen: Usługi kontroli ścieków

  • Opublikowano
    27/10/2018
  • Termin
    30/11/2018
  • Otwarcie ofert
    30/11/2018
  • Odaítélve
    07/02/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Wasserverband Südharz
Miejsce realizacji
NUTS code: DEE0A Mansfeld-Südharz
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEE0A Mansfeld-Südharz
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90491000 Usługi kontroli ścieków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
904,669.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
2019-AW-09
Opis

Folgende Leistungen sind im Wesentlichen auszuführen
Kanalinspektion im Verbandsgebiet des WVB Südharz vom 4.2.2019 bis 31.12.2019
Los 1: Kanalinspektion der Kernstadt Sangerhausen
Kanalinspektion DN 150 – DN 1 000 ca. 80 km
Schachtinspektion 1600 Stück
Los 2: Kanalinspektion des Östlichen Verbandsgebietes
Kanalinspektion DN 150 – DN 1 000 ca. 50 km
Schachtinspektion 1 000 Stück
Los 3: Kanalinspektion des Mittleren Verbandsgebietes
Kanalinspektion DN 150 – DN 1 000 ca. 55 km
Schachtinspektion 1 100 Stück
Los 4: Kanalinspektion des Westlichen Verbandsgebietes
Kanalinspektion DN 150 – DN 1 000 ca. 50 km
Schachtinspektion 1 000 Stück

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Wasserverband Südharz
Adres pocztowy: Am Brühl 7
Miejscowość: Sangerhausen
Kod NUTS: DEE0A
Kod pocztowy: 06526
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Vergabestelle Wasserverband Südharz
Główny adres: https://www.wasser-suedharz.de
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=222876
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/11/2018 10:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.