Publications Office of the EU
Wstępne konsultacje rynkowe – niewiążące – zwołane na podstawie art. 77 ust. 1 dekretu ustawodawczego nr 36/2023 w celu weryfikacji rynku referencyjnego dla świadczenia zwykłych i nadzwyczajnych usług konserwacji, pomocy i szkolenia personelu w zakresie skanowania radiograficznego kontenerów towarowych (nr 5, wzór HCVG 6033 VIZUAL) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Wstępne konsultacje rynkowe – niewiążące – zwołane na podstawie art. 77 ust. 1 dekretu ustawodawczego nr 36/2023 w celu weryfikacji rynku referencyjnego dla świadczenia zwykłych i nadzwyczajnych usług konserwacji, pomocy i szkolenia personelu w zakresie skanowania radiograficznego kontenerów towarowych (nr 5, wzór HCVG 6033 VIZUAL)

  • Zapowiedziano
    27/02/2024
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Nieaktywne
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Agenzia delle Dogane e dei Monopoli
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI43 Roma
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50530000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Niniejsze ogłoszenie publiczne ma na celu: — zbadanie obecnego potencjału rynku referencyjnego, wszelkich dostępnych rozwiązań, a także średnich warunków cenowych świadczenia zwykłych i nadzwyczajnych usług konserwacyjnych, pomocy i szkolenia personelu w zakresie radiologicznych systemów skanowania kontenerów ładunkowych (nr 5, model HCVG 6033 VIZUAL); — odnotowanie faktycznego istnienia więcej niż jednego podmiotu gospodarczego potencjalnie zainteresowanego świadczeniem usług objętych niniejszymi konsultacjami i zdolnego do prowadzenia wszystkich wymaganych działań, ponieważ spełniają one niezbędne wymogi; — Zapewnienie maksymalnego rozpowszechnienia inicjatywy w celu zapewnienia jak najszerszego rozpowszechniania informacji i osiągnięcia jak najskuteczniejszego udziału zainteresowanych stron. Niniejsze ogłoszenie nie ma bezpośrednio na celu udzielenia zamówienia i w żaden sposób nie stanowi zaproszenia do udziału w przetargu publicznym lub ofercie publicznej (dawny art. 1336 kodeksu cywilnego); Uczestnicy tzw. konsultacji rynkowych nie nabywają prawa do udziału w żadnej procedurze, którą Agencja będzie mogła wszcząć w wyniku konsultacji.Wyrażenie zainteresowania przez wykonawcę nie wiąże zatem w żaden sposób Agencji, która zastrzega sobie – w każdym razie – zawieszenie, przedłużenie, zmianę lub anulowanie konsultacji dotyczących niniejszego ogłoszenia publicznego lub niepodejmowanie działań następczych w związku z zaproszeniem do udziału w kolejnym postępowaniu o udzielenie zamówienia, bez możliwości dochodzenia przez wnioskodawcę jakichkolwiek praw lub roszczeń, nawet na podstawie art. 1337 i 1338 kodeksu cywilnego.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.