Publications Office of the EU
Magazyn miejski – Drukarnie 08/2024-07/2027 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Magazyn miejski – Drukarnie 08/2024-07/2027

  • Opublikowano
    26/02/2024
  • Termin
    26/03/2024
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ville de Luxembourg
Miejsce realizacji
NUTS code: anyw-eea
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LU000 Luxembourg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79810000 Usługi drukowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2400431
Opis

praca drukarska magazynu CITY

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/529849?orgAcronyme=t5y
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/529849?orgAcronyme=t5y
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.