Publications Office of the EU
Niemcy-Merseburg: Elementy składowe sieci - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Merseburg: Elementy składowe sieci

  • Opublikowano
    12/10/2021
  • Termin
    09/11/2021
  • Otwarcie ofert
    09/11/2021
  • Odaítélve
    02/12/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landkreis Saalekreis
Miejsce realizacji
NUTS code: DEE0B Saalekreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEE0B Saalekreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
32422000 Elementy składowe sieci
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
263,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
217,065.00 EUR
Numer referencyjny oferty
VST-183/2021/Bu
Opis

Lieferung von Netzwerktechnik zur Erweiterung und Modernisierung der vorhandenen Netzwerk-Umgebung beim Landkreis Saalekreis. Um die Anforderungen an die Integrierbarkeit ins vorhandene Management zu erfüllen, sind nur Produkte des Herstellers Hewlett-Packard Enterprise (Aruba) anzubieten.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=418061
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/11/2021 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
263,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
217,065.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: WBS IT-Service GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Leipzig
Kod pocztowy: 04109
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.