Publications Office of the EU
Polska-Bieruń: Usługi udzielania kredytu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Bieruń: Usługi udzielania kredytu

  • Opublikowano
    15/10/2013
  • Termin
    21/11/2013
  • Otwarcie ofert
    21/11/2013
  • Odaítélve
    16/12/2013
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gmina Bieruń reprezentowana przez Burmistrza Miasta
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66113000 Usługi udzielania kredytu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
397,849.53 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,837,516.52 PLN
Numer referencyjny oferty
ZP.271.51.2013.
Opis

1) Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie długoterminowego kredytu w kwocie 6 000 000,00 PLN z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu zapisanego w budżecie gminy Bieruń na 2013 r.;
2) Okres kredytowania: 120 miesięcy;
3) Postawienie kredytu do dyspozycji zamawiającego nie później niż w ciągu 2 dni roboczych od dnia zawarciaumowy kredytowej, nie później niż do 31.12.2013 r.;
4) Kredyt ma być uruchomiony w 1 transzy;
5) Bank nie naliczy prowizji i innych opłat od udzielonego kredytu (jedyną opłatą może być marża);
6) Zamawiający zastrzega możliwość niewykorzystania części kredytu, za co bank nie naliczy żadnych opłat ani prowizji.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
21/11/2013 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
397,849.53 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,837,516.52 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ING BANK ŚLĄSKI S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Sokolska 34, 40-086 Katowice Oddział w Tychach
Adres pocztowy: al. Niepodległości 106
Miejscowość: Tychy
Kod pocztowy: 43-100
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.