Publications Office of the EU
Polska-Poznań: Aparatura do wykrywania i analizy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Poznań: Aparatura do wykrywania i analizy

  • Opublikowano
    10/05/2021
  • Termin
    07/06/2021
  • Otwarcie ofert
    07/06/2021
  • Odaítélve
    27/09/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
Miejsce realizacji
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38430000 Aparatura do wykrywania i analizy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
27,121.95 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
PN-36/21
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją aparatu do barwienia preparatów i przeszkolenie personelu Zamawiającego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://platformazakupowa.pl/pn/ump
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/06/2021 09:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.