Publications Office of the EU
Norwegia-Oslo: Przyrządy do pomiaru - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Norwegia-Oslo: Przyrządy do pomiaru

  • Odaítélve
    17/01/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
University of Oslo
Miejsce realizacji
NUTS code: NO Norge
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NO Norge
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38300000 Przyrządy do pomiaru
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,175,000.00 NOK
Numer referencyjny oferty
ANSK-0683-16
Opis

Purchase of Multiscale X-ray.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,175,000.00 NOK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Bruker BioSpin Scandinavia AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Solna
Kod pocztowy: 170 67
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.