Publications Office of the EU
Hiszpania-Santander: Pakiety oprogramowania edukacyjnego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Santander: Pakiety oprogramowania edukacyjnego

  • Opublikowano
    10/09/2021
  • Termin
    24/09/2021
  • Anulowano
    05/11/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Miejsce realizacji
NUTS code: ES130 Cantabria
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES130 Cantabria
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48190000 Pakiety oprogramowania edukacyjnego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
941,830.95 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
U09SUM2053
Opis

Suministro de licencias de contenidos digítales educativos para centros públicos de enseñanza no universitaria

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Krajowy numer ewidencyjny: S3933002B
Adres pocztowy: Vargas 53 - 7ª planta
Miejscowość: Santander
Kod NUTS: ES130
Kod pocztowy: 39010
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Główny adres: https://contrataciondelestado.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
04/10/2021 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
941,830.95 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.