Publications Office of the EU
Rumunia-Satu Mare: Odczynniki do elektroforezy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunia-Satu Mare: Odczynniki do elektroforezy

  • Opublikowano
    22/02/2017
  • Termin
    28/03/2017
  • Otwarcie ofert
    29/03/2017
  • Odaítélve
    24/07/2017
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Spitalul Judetean Satu Mare
Miejsce realizacji
NUTS code: RO115 Satu Mare
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33696600 Odczynniki do elektroforezy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,631,268.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
200,110.39 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
13
Numer referencyjny oferty
382/11.1.2017
Opis

Reactivi pentru electroforeza, reactivi pentru analize de sânge, reactivi pentru determinarea grupelor sanguine, reactivi de laborator.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
29/03/2017 18:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.