Publications Office of the EU
REZ NORD 45Unt2 JC Lübeck - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

REZ NORD 45Unt2 JC Lübeck

  • Opublikowano
    17/01/2024
  • Termin
    14/02/2024
  • Odaítélve
    09/04/2024
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum Nord
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE929 Region Hannover
Gazdasági ágazat (fő CPV)
80400000 Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.01 EUR
Numer referencyjny oferty
201-24-45Unt2-40005
Opis

Konzeption und Durchführung der Maßnahmekombination "Unterstützung" nach § 16 Abs. 1 SGB II i.V.m. § 45 Abs. 1 S. 1 SGB III für ca. 30 Teilnehmende im Bezirk des Jobcenters Lübeck.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.evergabe-online.de
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
http://www.evergabe-online.de
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.01 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DAA Deutsche Angestellten-Akademie
Adres pocztowy:
Miejscowość: Kiel
Kod pocztowy: 24103
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.