Publications Office of the EU
RO-Suceava: Wkłady barwiące - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Suceava: Wkłady barwiące

  • Opublikowano
    19/06/2012
  • Termin
    30/07/2012
  • Otwarcie ofert
    30/07/2012
  • Odaítélve
    04/09/2012
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Curtea de Apel Suceava
Miejsce realizacji
NUTS code: RO215 Suceava
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30125100 Wkłady barwiące
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
610,115.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
454,875.00 RON
Numer referencyjny oferty
725/DEFA/30.03.2012
Opis

Contractul consta în furnizarea de consumabile (cartuse cu toner) pentru imprimante, copiatoare si faxuri.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
30/07/2012 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
610,115.00 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
454,875.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Truzo Impex SRL
Adres pocztowy: bd. Uverturii, nr. 4, bl. C3, sc. 2, apt. 32
Miejscowość: Bucuresti
Kod pocztowy: 060941
Kraj: ROU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.