Publications Office of the EU
Arvutite, sülearvutite ja monitoride ostmine - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Arvutite, sülearvutite ja monitoride ostmine

  • Opublikowano
    20/06/2023
  • Termin
    26/07/2023
  • Otwarcie ofert
    26/07/2023
  • Odaítélve
    05/09/2023
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla
Miejsce realizacji
NUTS code: EE Eesti
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30213000 Komputery osobiste
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
800,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
170,630.00 EUR
Numer referencyjny oferty
266404
Opis

Arvutite, sülearvutite ja monitoride ostmine vastavalt vajadusele minikonkurside meetodil 48 kuu vältel. Käesoleva hankega kohe hangitavate toodete eeldatav maksumus on 200 000 €+km 48 kuu jooksul hangitavate toodete eeldatav maksumus on 800 000 €+km 48 kuu jooksul hangitavate toodete maksimaalne maksumus on 1 200 000 €+km

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/6065101/tenders
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/6065101/tenders
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
26/07/2023 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100.0
Szacunkowa wartość
800,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
170,630.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: OIXIO AS
Adres pocztowy:
Miejscowość: Tallinn
Kod pocztowy: 11314
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.