Publications Office of the EU
Włochy-Cuneo: Różne urządzenia i produkty medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Włochy-Cuneo: Różne urządzenia i produkty medyczne

  • Opublikowano
    14/11/2017
  • Termin
    15/12/2017
  • Otwarcie ofert
    19/12/2017
  • Odaítélve
    28/12/2017
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ASL CN1
Miejsce realizacji
NUTS code: ITC16 Cuneo
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITC16 Cuneo
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,596,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
14,252,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
6898282
Opis

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: ASL CN1
Adres pocztowy: Via Carlo Boggio 12
Miejscowość: Cuneo
Kod NUTS: ITC16
Kod pocztowy: 12100
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: dott.ssa Laura Carignano
Główny adres: www.aslcn1.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
19/12/2017 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.