Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Elektryczność - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Elektryczność

  • Opublikowano
    17/03/2020
  • Termin
    09/06/2020
  • Odaítélve
    10/08/2020
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Miejsce realizacji
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
869,182.68 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
434,591.34 EUR
Numer referencyjny oferty
SUM-20-071-SSGG
Opis

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Krajowy numer ewidencyjny: G96236443
Adres pocztowy: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Miejscowość: Madrid
Kod NUTS: ES300
Kod pocztowy: 28020
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Główny adres: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
869,182.68 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
434,591.34 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Adres pocztowy: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Miejscowość: Paterna
Kod pocztowy: 46980
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.