Publications Office of the EU
Hiszpania-Madryt: Usługi ubezpieczeniowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Madryt: Usługi ubezpieczeniowe

  • Zapowiedziano
    06/05/2022
  • Opublikowano
    29/06/2022
  • Termin
    13/07/2022
  • Otwarcie ofert
    19/07/2022
  • Odaítélve
    07/10/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Dirección General del Instituto de Mayores y Servicios Sociales
Miejsce realizacji
NUTS code: ES España
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
658,933.30 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
299,515.14 EUR
Numer referencyjny oferty
561/2022
Opis

Póliza colectiva de seguros en favor de las personas beneficiarias del programa de termalismo del IMSERSO

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Dirección General del Instituto de Mayores y Servicios Sociales
Krajowy numer ewidencyjny: Q2827004I
Adres pocztowy: Ginzo de Limia 58 c/v Avda. de la Ilustración s/n
Miejscowość: Madrid
Kod NUTS: ES300
Kod pocztowy: 28029
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dirección General del Instituto de Mayores y Servicios Sociales
Główny adres: http://www.imserso.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/07/2022 10:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
658,933.30 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
299,515.14 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UNACSA
Adres pocztowy: Isaac Newton, 4
Miejscowość: TRES CANTOS (MADRID)
Kod pocztowy: 28760
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.