Publications Office of the EU
Sprawa 2025-002 – GHT – Zapewnienie miejsc w placówkach wczesnej opieki nad dzieckiem dla GHT Hospitals Publics de l'Artois - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Sprawa 2025-002 – GHT – Zapewnienie miejsc w placówkach wczesnej opieki nad dzieckiem dla GHT Hospitals Publics de l'Artois

  • Opublikowano
    29/04/2025
  • Termin
    28/05/2025
  • Otwarcie ofert
    28/05/2025
  • Odaítélve
    09/07/2025
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Centre Hospitalier de Lens
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85312110 Usługi opieki dziennej nad dziećmi
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
880,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
864,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
2025-002
Opis

Czas trwania: pierwszy 12-miesięczny okres od 01/09/25 do 31/08/26, automatycznie odnawialny 3x12 miesięcy (maksymalnie 48 miesięcy)

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1639274
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1639274
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
28/05/2025 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.