Publications Office of the EU
Niemcy-Unterschleißheim: Elektryczność - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Niemcy-Unterschleißheim: Elektryczność

  • Opublikowano
    09/10/2023
  • Termin
    06/11/2023
  • Otwarcie ofert
    06/11/2023
  • Odaítélve
    22/12/2023
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Stadt Unterschleißheim
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,936,114.00 EUR
Numer referencyjny oferty
04157-23
Opis

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na dostawę energii elektrycznej ze źródeł odnawialnych do miasta Unterschleißheim na okres dostawy 01.01.2024-31.12.2025 z możliwością dwustronnego przedłużenia do 31.12.2026 r. Są to 153 wykazy lokalizacji rynku, w tym 144 punkty sprzedaży SLP i 9 punktów sprzedaży RLM o całkowitym rocznym zużyciu wynoszącym około 3 800 000 kWh.
III

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YMJ615F
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/11/2023 11:01
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,936,114.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.