Publications Office of the EU
Travaux d'installations de cuisines (VE 4710) - Nouvelle maison des ainés à Rumelange - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux d'installations de cuisines (VE 4710) - Nouvelle maison des ainés à Rumelange

  • Opublikowano
    13/03/2025
  • Termin
    16/04/2025
  • Odaítélve
    26/08/2025
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SERVIOR Etablissement Public
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LU000 Luxembourg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45212421 Roboty budowlane w zakresie restauracji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,768,929.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2500547
Opis

Travaux d'installations de cuisines pour le compte de SERVIOR dans le cadre du projet de construction de la nouvelle Maison des ainés à -3743 Rumelange. Envergure des travaux: installations d'une cuisine de production pour env. 250 repas/jour, installations frigorifiques, hottes, mobilier de cuisines chauds et froids, installations bar/restaurant, cuisines de distribution, équipements.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/533061?orgAcronyme=t5y
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/533061?orgAcronyme=t5y
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Prix le plus bas á 100%
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,768,929.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Luxcuisines Professional S.à r.l
Adres pocztowy:
Miejscowość: Echternach
Kod pocztowy: L-6468
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.