Publications Office of the EU
1/IUDIII1/GG076_Konferenztischsystem - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/IUDIII1/GG076_Konferenztischsystem

  • Opublikowano
    31/01/2025
  • Termin
    04/03/2025
  • Otwarcie ofert
    04/03/2025
  • Odaítélve
    08/04/2025
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bundesministerium der Verteidigung
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39153000 Meble konferencyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
6002793854-BMVg IUD III 1
Opis

1/IUDIII1/GG076_Konferenztischsystem

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.evergabe-online.de
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
http://www.evergabe-online.de
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
04/03/2025 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PRG Projekt Rheinland AG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Köln
Kod pocztowy: 50968
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.