Publications Office of the EU
Słowacja-Martin: Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowacja-Martin: Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących

  • Opublikowano
    16/03/2022
  • Termin
    22/04/2022
  • Otwarcie ofert
    22/04/2022
  • Odaítélve
    19/05/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Slovenská národná knižnica
Miejsce realizacji
NUTS code: SK Slovensko
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK Slovensko
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50730000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
649,735.91 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
349,458.00 EUR
Numer referencyjny oferty
202202
Opis

Predmetom zákazky je podpora NON IT zariadení vyplývajúca zo zákonom daných povinností (Zákon č. 314/2012 Z. z. o pravidelnej kontrole vykurovacích systémov a klimatizačných systémov a o zmene zákona č. 455/1991 Zb. o
živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov). Pre dátové centrá je pravidelný servis
klimatizačných jednotiek nutný na udržanie stabilnej nemennej teploty a nepretržitého alebo regulovaného chladenia
počas celého roka. Servisná podpora na NON IT zariadeniach (zdroje UPS, motorgenerátory (MG), el. rozvádzače,
bezpečnostné systémy) je nutná z dôvodu zabezpečenia neprežitej, bezporuchovej prevádzky.
Ďalšie podrobnosti o predmete zákazky sú uvedené v Prílohe č.1 súťažných podkladov. Predmet zákazky nie je
rozdelený na časti z dôvodu, že sa jedná o služby, ktoré spolu vzájomne súvisia, vzájomne sú previazané a dopĺňajú sa.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/435904
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/04/2022 09:45
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
649,735.91 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
349,458.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ALTRON SK, a.s.
Adres pocztowy: Galvániho 15C
Miejscowość: Bratislava
Kod pocztowy: 82104
Kraj: SVK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.