Publications Office of the EU
Polska-Opole: Para, gorąca woda i podobne produkty - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Opole: Para, gorąca woda i podobne produkty

  • Opublikowano
    20/03/2020
  • Termin
    24/04/2020
  • Otwarcie ofert
    24/04/2020
  • Odaítélve
    20/05/2020
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL Polska
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09320000 Para, gorąca woda i podobne produkty
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,893,610.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,195,731.00 PLN
Numer referencyjny oferty
TLZP/2-23/233/29/2020
Opis

Świadczenie usług dostawy energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania (CO), ciepła technologicznego (CT), ciepłej wody użytkowej – CWU oraz pary dla USK w Opolu na bazie dzierżawionej kotłowni wraz z urządzeniami i maszynami oraz siecią przesyłową.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/04/2020 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,893,610.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,195,731.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Energetyka Cieplna opolszczyzny S.A.
Adres pocztowy: ul. Harcerska 15
Miejscowość: Opole
Kod pocztowy: 45-118
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.